Чапліївська територіальна громада відсвяткувала День села

 У кожного села є своя традиція святкування Дня села. Саме в цей день з’їзджаються до свого рідного куточка люди, які тут народилися, виросли. У цей день село радо зустрічає  гостей. 

  11 серпня село Чапліївка та Лушники, які входять до складу Чапліївської сільської ради, відсвяткували День села.

 Зі словами привітання до односельчан звернувся Чапліївський сільський голова Василь Кіктьов. За сприяння і значну допомогу у розвитку села сільський голова подякував народному депутату України Ігорю Федоровичу Молотку, який також був присутній на святі.

 Теплі слова привітання прозвучали з вуст голови Шосткинської районної ради Віктора Долиняка. За багаторічну сумлінну працю , високий професіоналізм та зразкове ставлення до виконання службових обов’язків  були вручені подяки голови районної ради спеціалісту сільської ради Ользі Сєтало та касиру сільської ради Тетяні Зубенко.

 Від імені Чапліївського сільського голови цінні подарунки були вручені  Герою соціалістичної праці Надії Жижневській, представникам підприємств та організацій, які працюють на території сіл Чапліївка та Лушники, наймолодшим  мешканцям та старожилам територіальної громади,  матері – героїні, яка виховала семерих дітей, учасникам АТО, воїнам – афганцям та чорнобильцям.

 Порадували своїми піснями учасники Чапліївського вокального колективу «Полісянка», який цьогоріч відсвяткував 10 – ту річницю з дня заснування. Свято продовжилося пригощанням традиційною стравою - кулішем, а наймолодші учасники мали можливість відвідати веселі атракціони.