Довбиш Федір Тимофійович (некролог)

Довбиш Федір Тимофійович

(некролог)

20 жовтня 2019 року Шосткинщина прощалася з одним із відомих і досвідчених аграріїв району – Довбишем Федором Тимофійовичем.

         Федір Тимофійович Довбиш народився 2 листопада 1946 року в с.Вовна Шосткинського району. Трудовий шлях розпочав у будівельній галузі, працював в управлінні «Кролевецьхімбуд» та Ставропольському об’єднанні «Колгоспбуд». З 1980 року почав працювати в аграрному секторі. 1989 року закінчив Свердловський інститут народного господарства.  

Майже чотири десятиліття Федір Тимофійович присвятив роботі в аграрній галузі, багато років очолював сільськогосподарське підприємство «Придеснянське». Його знали і поважали як людину відповідальну і порядну, як фахівця своєї справи. З будь-яких питань до Федора Тимофійовича йшли радитися його колеги і він щиро ділився з ними своїми знаннями, своїм досвідом. Любов Федора Тимофійовича до рідної землі, відданість сільськогосподарській справі передалися і нащадкам – його сини теж присвятили своє життя роботі в агропромисловому комплексі. Не зважаючи на свою майже цілодобову зайнятість, Федір Тимофійович знаходив час займатися громадською роботою. Він обирався депутатом Шосткинської районної ради п’ятого скликання, очолював постійну комісію районної ради з питань охорони навколишнього природного середовища та агропромислового комплексу.

         Світла пам'ять про Федора Тимофійовича Довбиша назавжди залишиться у серцях його рідних, колег, всіх тих, хто його знали та поважали.

 

Голова Шосткинської районної ради                            Віктор Долиняк