На сесії Шосткинської районної ради розглядалися бюджетні та екологічні питання

На сесії Шосткинської районної ради розглядалися

бюджетні та екологічні питання 

5 червня 2015 року відбулося пленарне засідання  49 сесії Шосткинської районної ради. Головував на сесії голова районної ради Володимир Притико.

У роботі сесії взяли участь сільські голови, заступники голови, начальники управлінь і відділів районної державної адміністрації, керівники підприємств та організацій району. На сесії були  присутні депутати Сумської обласної ради Микола Полілуй та Олег Штогрин .

В цілому до порядку денного сесії було включено 14 питань.

Першим на порядку денном був заслуханий депутатський запит депутата районної ради Антоневича І.І. щодо несанкціонованого піщаного кар’єру  на території Івотської сільської ради. Депутати підтримали вимоги депутата районної ради Ігоря Антоневича та направили даний депутатський запит на розгляд т.в.о. голови райдержадміністрації.

Депутати районної ради заслухали звіт про виконання районного бюджету за І квартал 2015 року та внесли зміни до районного бюджету на 2015 рік.

В рамках реалізації Проекту ЄС/ПРООН на території Богданівської, Клишківської, Миронівської та Собицької сільських рад була прийнята районна цільова програма «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІІ» на 2015-2017 роки.  В порядку контролю за станом виконання рішень районної ради на сесії були заслухані інформації  про хід виконання районної програми «Спеціаліст» на 2012-2018 роки та про виконання рішення районної ради від 19 листопада 2003 року «Про комплексну програму охорони навколишнього природного середовища Шосткинського району до 2015 року».

          На сесії також був розглянутий ряд бюджетних питань та внесені зміни до діючих програм:  «Районної цільової програми зі створення містобудівного кадастру на 2012 – 2013 роки», «Районної програми захисту населення і територій Шосткинського району від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2015-2018 роки» та інші питання.