На Шосткинщині презентували оновлений сервісний центр Пенсійного фонду

     Приміщення сервісних центрів Пенсійного фонду України приведені до єдиних стандартів Пенсійного фонду України

  Наприкінці 2019 року на Шосткинщині презентували оновлений сервісний центр. Оновлення сервісного центру є частиною проєкту ВІДКРИТИЙ ПЕНСІЙНИЙ ПРОСТІР — нової філософії змін у наданні пенсійних послуг, в основі яких нова якість та зміст послуг, компетентність фахівців, доступність, повага до клієнта.

  Відкритий просторий зал поєднує зону обслуговування і зону очікування. Клієнти Пенсійного фонду можуть отримати пенсійні послуги і необхідну допомогу на засадах компетентності, привітності, оперативності за  стандартами, однаковими для всіх, з увагою до кожного клієнта. У відкритому  залі робочі місця спеціалістів обладнані сучасною технікою та окремою точкою доступу до веб-порталу електронних послуг. В облаштованій зоні очікування клієнти можуть ознайомитись з пенсійними новинами, актуальною інформацією про права та сервіси, що забезпечуються громадянам, скористатись кулером, аптечкою, переглянути інформаційні соціальні ролики.

  Головне управління Пенсійного фонду України в Сумській області висловлює вдячність представникам місцевих громадських організацій пенсіонерів, ветеранів, колективам сервісних центрів за активну участь в організації проєкту   ВІДКРИТИЙ ПЕНСІЙНИЙ ПРОСТІР.

  Оновлений Шосткинський відділ обслуговування громадян працює з понеділка по п’ятницю, з 8 до 18-00 години, без перерв за адресою: м. Шостка, вул. Депутатська, 1.