Відбулося засідання районної комісії по визначенню кандидатів для занесення на районну Дошку пошани

31 липня 2018 року у приміщенні адмінбудівлі Шосткинської районної ради під головуванням заступника голови районної ради Наталії Якименко відбулося засідання  районної комісії по визначенню кандидатів для занесення на районну Дошку пошани.

У відповідності до Програми заохочення передових працівників та колективів Шосткинського району на 2015-2018 роки, затвердженої рішенням районної ради від 24.12.2014 р., на районну  Дошку пошани  заносяться три кращих трудових колективи та 9 передових працівників сільськогосподарського та промислового виробництва і соціальної сфери району.

Цього року до Шосткинської районної ради надійшло 19 клопотань, з них 5 клопотань подано на трудові колективи та 14 клопотань – на посадових осіб, працівників різних галузей виробничої та соціально – культурної сфери району. Звичайно, членам комісії не легко було визначитися з кандидатами на районну Дошку пошани, адже кожен з них вніс особистий внесок у соціально – економічний розвиток району.  

Комісія визначилася з кандидатурами на районну Дошку пошани та надала пропозиції головам Шосткинської районної ради та Шосткинської райдержадміністрації. З врахуванням пропозицій комісії буде прийняте відповідне розпорядження голів Шосткинської районної ради та Шосткинської районної державної адміністрації. Традиційно нагородження кращих трудових колективів та передових працівників виробництва відбудеться на урочистостях з нагоди відзначення Дня незалежності України.