Привітання до Дня захисника України

 

Шановні  жителі

Шосткинського  району!

       14 жовтня 2015 року відзначається всенародне свято – День Захисника України. Це свято ввібрало в себе всю історію наших Збройних Сил, від часів оружного протистояння чужинцям у роки громадянської війни та після її закінчення, збройної протидії тоталітаризму, спільного опору всього народу фашизму в роки Другої світової війни, до подвигів наших співгромадян по захисту недоторканості території держави у наші дні.

       Всі ми готові надати всю необхідну допомогу і сприяння, щоб припинилося кровопролиття,  до якого втягнуті наші сучасники – батьки, діти і онуки, сусіди і однокласники нині сущих громадян України.

      Напередодні всенародного свята ми висловлюємо всім ветеранам війни свої почуття поваги за їх бойовий, трудовий, життєвий подвиг в роки Великої Вітчизняної війни, щиро зичимо їм здоров’я, довголіття, енергії і бадьорості. Їх самовідданість і патріотизм – яскравий приклад для нового покоління будівників і захисників незалежної України, для сотень молодих людей,  представників нашого краю, призваних до лав Збройних Сил, які зараз захищають суверенітет і непорушність кордонів Батьківщини в зоні проведення антитерористичної операції. Хай усім їм щастить у їх нелегкому служінні ідеї свободи незалежності.

     Бажаємо всім мешканцям району щастя, добра і радості, достатку, миру і благополуччя в сім’ях, успіхів і удачі в повсякденній діяльності задля процвітання нашої Вітчизни.

 

Голова районної ради                                    Володимир Притико

Т.в.о. голови райдержадміністрації                Віктор Ждаміров