Вітання депутату районної ради Олегу Штогрину з ювілеєм

 

У перший день весни відзначає  55-річний ювілей депутат Шосткинської районної ради Олег Теофільович Штогрин

 

Шановний Олеже Теофільовичу!

Шосткинська районна рада щиро та сердечно вітає Вас з 55-річчям!

Ми знаємо і шануємо Вас як людину вкрай відповідальну, чуйну,  небайдужу до людських проблем. Ви - не лише лікар з великої літери, Ви -  чудовий керівник, який  більш ніж 15 років очолює провідний медичний заклад нашого регіону  – Шосткинську центральну районну лікарню.

Завдяки притаманним Вам високому професіоналізму, енергії та ініціативі Вам вдається багато зробити задля розвитку галузі охорони здоров’я на Шосткинщині та забезпечення надання якісної медичної допомоги. Залишається лише дивуватися, як Ви встигаєте сповна  віддаватися роботі, і в той же час активно займатися громадською діяльністю.

Ви вже не вперше обираєтесь депутатом місцевої ради і з гідністю виконуєте свої депутатські обов’язки, намагаєтесь вирішувати наболілі питання, що турбують виборців – мешканців району.

У день Вашого 55-річчя бажаємо міцного здоров’я, щастя, добра і благополуччя, енергії та снаги. Хай Вас завжди супроводжують слова щирої вдячності оточуючих людей, у родині панує мир і злагода, а життя буде сповнене теплом, любов’ю та радістю.

 

З повагою

Голова Шосткинської районної ради                           Вікторія Сокол