Про заходи щодо запобігання поширенню коронавірусу

                                                      

Керівникам підприємств, установ та закладів Шосткинщини!

 

         Доводимо до вашаго відома та виконання рекомендацій розпорядження голови Шосткинської районної ради від 16 березня 2020 року № 9 «Про заходи щодо запобігання поширенню коронавірусу».

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови Шосткинської районної ради

від 16 березня 2020 року   № 9 

Про заходи щодо запобігання поширенню коронавірусу

З метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19, відповідно до Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19, керуючись частиною сьомою статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:         

1.Запровадити обмежувальні та профілактичні заходи у приміщеннях адміністративної будівлі Шосткинської районної ради та у зв’язку з цим керівникам установ та організацій, які орендують приміщення в адміністративній будівлі Шосткинської районної ради, рекомендувати:

1.1.Обмежити проведення заходів, що передбачають масове скупчення людей у закритих приміщеннях, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

1.2.Скасувати проведення прийомів громадян з особистих питань керівниками.

1.3.Мінімізувати особисті контакти працівників з відвідувачами, налагодити практику дистанційного вирішення питань, опрацювання документів, проведення нарад тощо.

1.4.Обмежити (скасувати) або відтермінувати службові відрядження,         у тому числі закордонні.

1.5.Організувати регулярне провітрювання приміщень, проведення дезінфекційних заходів та забезпечити необхідними витратними матеріалами для регулярного миття та дезінфекції рук у вбиральнях, дезінфікування поручнів, дверних ручок та інших найбільш забруднених поверхонь, вологого прибирання.

1.6.Забезпечити недопущення до роботи та медичне обстеження працівників з ознаками інфекційних захворювань.

2.Рекомендувати Шосткинській районній державній адміністрації:

2.1.Невідкладно перевірити готовність районних закладів охорони здоров’я до лікування осіб, хворих на коронавірус COVID-19, у тому числі забезпеченість їх необхідною кількістю апаратів лікувальних препаратів та засобів індивідуального захисту.

2.2.Вжити невідкладних заходів щодо забезпечення районних лікувальних закладів необхідними обладнанням, препаратами та засобами, у тому числі шляхом термінового початку процедур їх закупівель.

2.3.Провести відповідну роботу з головами селищної, сільських рад щодо готовності відповідних медичних закладів району до лікування осіб, хворих на коронавірус COVID-19.

3.Виконавчому апарату районної ради повідомити керівників комунальних закладів, установ та підприємств Шосткинської районногї ради про необхідність здійснення профілактичних та протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання поширенню гострих респіраторних хвороб, та забезпечити контроль за організацією їх виконання.

4.Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою. 

 

Голова                                                                  В.О.Долиняк

 

Розпорядження голови Шосткинської районної ради від 16 березня 2020 року № 9 «Про заходи щодо запобігання поширенню коронавірусу»