Список депутатів Шосткинської районної ради восьмого скликання

СПИСОК ДЕПУТАТІВ  

ШОСТКИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ  ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

 

№п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

1.

Белясник  Василь Іванович

2.

Бєлясник Пелагія Миколаївна

3.

Босак Наталія Євгенівна

4.

Буйков Сергій Олександрович

5.

Величко Ігор Анатолійович

6.

Вронська Тетяна Василівна

7.

Горбасьов Віталій Володимирович

8.

Губенко Віктор Григорович

9.

Долиняк Віктор Олексійович

10.

Зебницький Анатолій Олексійович

11.

Зеленський Володимир Павлович

12.

Картавий Володимир Григорович

13.

Кащенко Тетяна Олександрівна

14.

Клєйншмідт Руслан Адольфович

15.

Ковальова Алла Савелівна

16.

Кулик Антон Володимирович

17.

Лесняк Валентин Григорович

18.

Ляшок Мирослав Віталійович

19.

Матлай Вікторія Володимирівна

20.

Матюшенко Олена Дмитрівна

21.

Мельник Олександр Володимирович

22.

Мехедок Олександр Григорович

23.

Прохор Наталія Олександрівна

24.

Прохоровська Ірина Миколаївна

25.

Пугач Володимир Миколайович

26.

Романчик Дмитро Геннадійович

27.

Слукіна Тамара Петрівна

28.

Сокол Вікторія Миколаївна

29.

Тимченко Ірина Яківна

30.

Фатун Олексій В’ячеславович

31.

Харитоненко Микола Олексійович

32.

Хохлов Віктор Миколайович

33.

Хроль Олександр Васильович

34.

Чайка Оксана Петрівна

35.

Черноштан Ірина Степанівна

36.

Чудакова Марина Миколаївна

37.

Шарамко Ірина Михайлівна

38.

Шилова Ірина Володимирівна

39.

Штанюк Олександр Миколайович

40.

Штогрин Олег  Теофільович

41.

Юрченко Володимир Миколайович

42.

Якименко Ян Якович

Рішення районної ради від 11 лютого 2021 року Про дострокове припинення повноважень депутата районної ради Захарченко О.Г.

 

ДЕПУТАТСЬКІ  ФРАКЦІЇ

В ШОСТКИНСЬКІЙ РАЙОННІЙ РАДІ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

 

№№

п/п

Назва депутатської фракції

Дата

створення

Чисель-

ність

Персональний склад

1

2

3

4

5

1.

Депутатська фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

05.12.2020

3

Ляшок Мирослав Віталійович (голова фракції),

Прохор Наталія Олександрівна,

Чайка Оксана Петрівна

2.

Депутатська фракція

«ЗА МАЙБУТНЄ»

 

16.12.2020

6

Тимченко Ірина Яківна

(голова фракції),

Зеленський Володимир Павлович,

Лесняк Валентин Григорович,

Черноштан Ірина Степанівна,

Штанюк Олександр Миколайович,

Юрченко Володимир Миколайович

3.

Депутатська фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «НАШ КРАЙ»

08.12.2020

10

Пугач Володмир Миколайович

(голова фракції),

Белясник  Василь Іванович,

Босак Наталія Євгенівна,

Величко Ігор Анатолійович,

Горбасьов Віталій Володи-мирович,

Клєйншмідт Руслан Адольфович,

Слукіна Тамара Петрівна,

Сокол Вікторія Миколаївна,

Хроль Олександр Васильович,

Штогрин Олег Теофільович

4.

Депутатська фракція Політичної партії Опозиційна платформа – ЗА ЖИТТЯ

24.12.2020

10

Хохлов Віктор Миколайович

(голова фракції),

Бєлясник Пелагея Миколаївна,

Зебницький Анатолій Олексійович,

Мельник Олександр Володи-мирович,

Мехедок Олександр Григорович,

Фатун Олексій В’ячеславович,

Чудакова Марина Миколаївна,

Харитоненко Микола Олексійович,

Шарамко Ірина Михайлівна,

Шилова Ірина Володимирівна

5.

Депутатська фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ

26.06.2021

7

Матлай Вікторія Володимирівна (голова фракції),

Губенко Віктор Григорович,

Картавий Володимир Григорович,

Кащенко Тетяна Олександрівна,

Кулик Антон Володимирович,

Матюшенко Олена Дмитрівна,

Якименко Ян Якович