Постійні комісії восьме скликання

Рішення Шосткинської районної ради восьмого скликання від 16 грудня 2020 року 

Про утворення та обрання постійних комісій Шосткинської районної ради восьмого скликання

Про положення про постійні комісії районної ради восьмого скликання

Рішення районної ради від 19 травня 2021 року

Про внесення змін до рішення районної ради від 16 грудня 2020 року «Про утворення та обрання постійних комісій Шосткинської районної ради восьмого скликання».

 

  СКЛАД ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ ШОСТКИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

Постійна комісія з питань бюджету, фінансів, цін, планування та обліку і управління комунальною власністю:

Голова комісії – Матлай Вікторія Володимирівна

Заступник голови комісії – Долиняк Віктор Олексійович

Секретар комісії – Харитоненко Микола Олексійович

    Члени комісії:

Белясник  Василь Іванович

Величко Ігор Анатолійович

Вронська Тетяна Василівна

Ковальова Алла Савелівна

Лесняк Валентин Григорович

Матюшенко Олена Дмитрівна

Тимченко Ірина Яківна

Фатун Олексій В’ячеславович

Чайка Оксана Петрівна

Чудакова Марина Миколаївна

 

Постійна комісія мандатна, з питань депутатської етики, законності, правопорядку, освіти, охорони здоров’я, культурного розвитку та  соціального захисту:

Голова комісії – Прохоровська Ірина Миколаївна

Заступник голови комісії – Хроль Олександр Васильович

Секретар комісії – Черноштан Ірина Степанівна

Члени комісії:

Босак Наталія Євгенівна

Горбасьов Віталій Володимирович

Картавий Володимир Григорович

Кащенко Тетяна Олександрівна

Мельник Олександр Володимирович

Прохор Наталія Олександрівна

Слукіна Тамара Петрівна

Штанюк Олександр Миколайович

Штогрин Олег  Теофільович

                                                                                                                                      

Постійна комісія з питань охорони навколишнього природного середовища та агропромислового комплексу:

Голова комісії – Клєйншмідт Руслан Адольфович

Заступник голови комісії – Зебницький Анатолій Олексійович

Секретар комісії – Романчик Дмитро Геннадійович

    Члени комісії:           

Бєлясник Пелагія Миколаївна

Кулик Антон Володимирович

Юрченко Володимир Миколайович

Якименко Ян Якович

 

Постійна комісія з питань промисловості, транспорту, зв’язку, будівництва, житлово-комунального господарства та підприємництва:

Голова комісії – Хохлов Віктор Миколайович

Заступник голови комісії – Мехедок Олександр Григорович

Секретар комісії – Ляшок Мирослав Віталійович

    Члени комісії:

Буйков Сергій Олександрович

Губенко Віктор Григорович

Зеленський Володимир Павлович

Пугач Володимир Миколайович

Шилова Ірина Володимирівна