Змагалися за першість в легкоатлетичному кросі

У ГЛУХОВІ ЮНАКИ І ДІВЧАТА ЗМАГАЛИСЯ ЗА ПЕРШІСТЬ В ЛЕГКОАТЛЕТИЧНОМУ КРОСІ

В міському парку відпочинку відбулись змагання першості Глухівської міської територіальної громади з легкоатлетичного кросу серед юнаків та дівчат, учнів 6-7класів.

Змагалось 40 учасників на дистанції 500 метрів, повідомляє Відділ молоді та спорту Глухівської міської ради.

Серед юнаків перемогу виборов ВОЛКОВ (ЗОШ № 1), «срібло» дісталось ШАРАП Євгену (ЗОШ №6), САМУСЬ Володимир (ЗОШ № 6) посів третє місце.

Серед дівчат «золото» виборола ГРИЩЕНКО Тетяна (Баницький НВК), друге місце посіла ЯЩЕНКО Марія (ЗОШ № 1), «бронзовою» призеркою змагань стала ГУБАТЕНКО Валерія.

В командному заліку першість Глухівської міської територіальної громади та перехідний кубок виборола команда ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6, друге місце виборола команда ЗОШ № 1, третє місце посіла команда Баницького НВК. Вітаємо спортсменів з гарними результатами, бажаємо успіхів та підкорення спортивних вершин!