52 сесія районної ради

52 сесія районної ради

Рішення районної ради від 25 вересня 2015 року

Про інформацію начальника Шосткинського міського відділу (з обслуговування м.Шостка та Шосткинського району) УМВС України в Сумській області про стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності МВ УМВС на території Шосткинського району.

Завантажити

Про хід виконання рішення районної ради від 26 квітня 2013 року «Про програму зайнятості населення Шосткинського району на період до 2017 року».

Завантажити

Про звіт головного лікаря комунального закладу «Шосткинський районний центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» Шосткинської районної ради Сумської області про роботу комунального закладу за 2014 рік та поточний рік.

Завантажити

Про звіт постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, цін, планування та обліку і управління комунальною власністю.

Завантажити

Про внесення змін до районної програми захисту населення і територій Шосткинського району від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2015-2018 роки.

Завантажити

Про надання пільг на харчування.

Завантажити

Про надання дозволу відділу освіти Шосткинської районної державної адміністрації на передачу в оренду будівлі котельні з обладнанням Богданівського НВК: ЗОШ I – III ступенів – ДНЗ Шосткинської районної ради Сумської області.

Завантажити

Про надання дозволу відділу освіти Шосткинської районної державної адміністрації на передачу в оренду будівлі котельні з обладнанням Клишківського НВК: ЗОШ I – III ступенів – ДНЗ Шосткинської районної ради Сумської області.

Завантажити

Про внесення змін до рішення Шосткинської районної ради від  23 січня 2015 року «Про районний бюджет на 2015 рік».

Завантажити

Про припинення діяльності комунального закладу «Шосткинська районна лікарня» Шосткинської районної ради Сумської області в результаті реорганізації шляхом приєднання до комунального закладу «Шосткинська центральна  районна лікарня».

Завантажити

Про надання відпустки заступнику голови районної ради.

Завантажити

Про затвердження Переліку базової мережі закладів культури Шосткинського району.

Завантажити

Додаток до рішення 

Завантажити

Про управління майном спільної власності територіальних громад сіл, селища Шосткинського району.

Завантажити

Про продаж.

Завантажити

Про надання дозволу відділу освіти Шосткинської районної державної адміністрації на списання майна (літератури) спільної власності територіальних громад сіл, селища Шосткинського району.

Завантажити

Про прийняття майна до спільної власності територіальних громад сіл, селища Шосткинського району.

Завантажити

Про надання дозволу відділу освіти Шосткинської районної державної адміністрації на списання майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Шосткинського району.

Завантажити

Про внесення змін та доповнень до програми економічного і соціального розвитку Шосткинського району на 2015 рік.

Завантажити