12 сесія Шосткинської районної ради

29 червня відбулася 12 сесія Шосткинської районної ради.

На порядку денному було розглянуто низку питань:

1.Про дострокове припинення повноважень та звільнення з посади заступника голови Шосткинської районної ради Шарамко І.М.

 2. Про голову постійної комісії з питань промисловості, транспорту, зв’язку, будівництва, житлово-комунального господарства та підприємництва.     

3.Про дострокове припинення повноважень депутата районної ради Чудакової М.М.

4.Про внесення змін до регламенту роботи районної ради.

5.Про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Шосткинського району.

6.Звіт про виконання районного бюджету Шосткинського району 18317200000 (код бюджету) за  1 квартал 2022 року.

7.Про внесення змін до районної Програми відзначення районною державною адміністрацією державних, професійних свят, пам'ятних, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед Шосткинським  районом на 2022 рік.                                                                                

8.Про внесення змін до районної Програми висвітлення діяльності органів виконавчої влади в засобах масової інформації на 2022 рік.

9.Про внесення змін до районної Програми підтримки органів виконавчої влади та реалізації заходів соціально-економічного розвитку Шосткинського району на 2022 рік.                                    

10.Про внесення змін до рішення Шосткинської районної ради від 15 грудня 2021 року «Про районний бюджет Шосткинського району на 2022 рік 18317200000 (код бюджету)».

11.Про стан торгівельного обслуговування населення, шляхи його покращення та дотримання прав споживачів на території Шосткинського району.                                                    

12.Про стан зайнятості населення Шосткинського району.  

13.Про погодження ТОВ «Вант» ЛТД надання спеціального дозволу на користування надрами з метою видобування піску Богданівського родовища.

14.Про надання відпустки голові районної ради.

15.Про надання дозволу виконавчому апарату Шосткинської районної ради на списання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Шосткинського району.