Відкриття футбольного сезону 2017

14 травня на стадіоні КДЮСШ «Барса» відкрився футбольний сезон. Команди з сіл Богданівка, Ображіївка, Клишки, Макове, смт. Вороніж та збірна команда ветеранів району розіграли районний Кубок «Відкриття сезону з футболу».

По результатам 6 ігр були визначені фіналісти: збірна Ображіївки та Богданівки. В фінальному поєдинку перемогу отримали Ображіївці з рахунком 2:0. Срібло та бронзу отримали команди Богданівки та смт.Вороніж.

Достойно зіграла команда ветеранів, до складу якої увійшли голова Шосткинської районної ради Віктор Долиняк та голова Шосткинської районної державної адміністрації Віктор Ждаміров. Ветерани футболу обіграли команду з села Клишки з рахунком 3:2 та поступилися ображіївцям.

Переможці футбольного поєдинку нагороджені кубком, медалями та грамотами. Цьогоріч, найкращим іграком став Микола Трофимець (команда Ображіївки).